Między nami kobietkami

Między nami kobietkami

26 stycznia 2018 r. uczennice klasy VI a i VI b spotkały się z panią Karoliną Langier- wykwalifikowaną Prelegentką Działu Profilaktyki i Edukacji Procter&Gamble. Podczas spotkania został zaprezentowany program edukacyjny dla dziewcząt „Między nami kobietkami”.

Głównym założeniem programu jest szerzenie wiedzy na temat zmian fizycznych i emocjonalnych okresu dojrzewania oraz zasad i roli stosowania higieny osobistej, w tym, tak ważnym dla organizmu młodej dziewczyny czasie.Na zakończenie prelekcji uczennice otrzymały broszury opracowane przez Centrum Informacji „Always” – „Od dziewczyny do kobiety- fascynująca podróż”, w których mogą znależć odpowiedzi na wiele nurtujących je pytań. Dodatkowo firma obdarowała uczennice pakietami próbek produktów higienicznych.
Zdobyta podczas prelekcji wiedza z pewnością pomoże dziewczętom poradzic sobie z różnymi problemami wieku dojrzewania.

Agnieszka Dula

Między nami kobietkami