Konkursy przedmiotowe – nasze małe i duże sukcesy

Podczas spotkania ogólnego dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego z rodzicami pana Jana Cedro, dyrektor przedstawił wyniki konkursów kuratoryjnych, które odbyły się w pierwszym semestrze.

W roku szkolnym 2017/2018 Kuratorium Oświaty po raz kolejny zorganizowało następne edycje konkursów przedmiotowych. Wiele z nich cieszyło się ogromną popularnością, jednakże tylko nieliczni mogą pochwalić się odniesionymi sukcesami. Tematyka pytań konkursowych była bardzo trudna, ale dzięki zaangażowaniu uczniów i ogromnemu poświęceniu nauczycieli prowadzących zajęcia, wiedza wychowanków naszej placówki zaowocowała wieloma osiągnięciami.

Każdy przedmiot miał odpowiedni dla siebie pod względem poruszanych zagadnień konkurs. Do kolejnych etapów zakwalifikowali się uczniowie , których konikiem jest geografia , chemia , informatyka i religia.

Kuratoryjne współzawodnictwo niedługo zostanie ostatecznie rozstrzygnięte , jednakże na dzień dzisiejszy Zespół Szkolno – Przedszkolny może pochwalić się nazwiskami uczniów , którzy swoimi umiejętnościami zagwarantowali sobie awans do kolejnych etapów konkursów.

XV KONKURS GEOGRAFICZNY (III etap)

 • Wiktor Zwierzyński (klasa III e)
 • Dominika Kula (klasa III c)
 • Michał Trzpiot (III a)

XV KONKURS CHEMICZNY (III etap)

 • Renata Kotyniewicz (klasa IIIe)

 

XV KONKURS INFORMATYCZNY (III etap)

 • Grzegorz Kozieł (klasa II a)

 

XV KONKURS MATEMATYCZNY(III etap)

 • Wiktor Zwierzyński (klasa III e)
 • Natalia Łosak (klasa III e)

 XV KONKURS HISTORYCZNY

 • Renata Kotyniewicz (klasa IIIe)
 • Agnieszka Krzyżanowska (klasa IIIb)

XV KONKURS BIBLIJNY  (II etap)

Grupa młodsza (klasy IV – VI)

 • Julia Karyś (klasa Vb)
 • Zofia Kotyniewicz (klasa Va)
 • Amelia Sarek (klasa VIb)

 

Grupa starsza (klasy VII – III gimnazjum)

 • Rozalia Kozub (klasa IIe)
 • Dominika Powałek (klasa VIIa)
 • Julia Dziedzic (klasa IId)

 

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy dotychczasowych sukcesów i trzymamy mocno kciuki za powodzenie na kolejnych etapach konkursów. Jesteśmy święcie przekonani, że już niedługo będą oni mogli z dumą nosić tytuły laureatów.

Powodzenia!

Angelika Olejarczyk

Nauczyciel Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Daleszycach