Podsumowanie pierwszego półrocza roku szkolnego 2017/2018

Na spotkaniu z rodzicami dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego pan Jan Cedro przedstawił  uczniów szkoły podstawowej i oddziałów gimnazjalnych, którzy w pierwszym półroczu roku szkolnego 2017/2018 mieli najwyższe średnie w swoich klasach. Poniżej przedstawiamy tych uczniów:

 

Klasa Ia:

Rogala Karolina, Łukawski Michał, Szczepaniak Julia

 

Klasa Ib:

Soczomska Lena, Jaroń Julia, Grzesik Julia

 

Klasa Ic:

Ostrowski Kamil, Piórczyk Alicja,Hernik Filip

 

Klasa IIa:

Kłosowicz Maria, Ozga Paweł, Bandura Michał

 

Klasa IIIa:

Mochocka Adrianna, Zielonka Wioletta, Kwiatek Rozalia

 

Klasa IIIb:

Kapela Filip, Baltyn Aleksandra, Jaguś Julia

 

Klasa IIIc:

Duda Miłosz, Gregulska Paulina, Kozub Nikodem

 

Klasa IIId:

Kaleta Adrian, Meresiński Błażej, Filipczak Oliwia

 

Klasa IVa:

Aniela Michalczyk,Krzysztof Mochocki, Wiktor Krzemiński, Nikola Ziółkowska

 

Klasa IVb:

Zwierzyńska Michalina, Łakomiec Mariusz,Wójcik Julia

 

Klasa IVc:

Oliwier Bera, Konrad Cudzik, Amelia Fortuńska, Amelia Raczyńska, Dominika Tuśnio

Franciszek Zychowicz

 

Klasa IVd:

Olgier Zbróg, Mikołaj Zwierzyński, Anna Gemzik

 

Klasa Va:

Kinga Otawska, Dominika Michalska, Krystian Kaleta, Oskar Kalisz, Katarzyna Jaworska,

Zofia Kotyniewicz, Julia Wójcik

 

Klasa Vb:

Kozub Gloria, Karyś Julia

 

Klasa Vc:

Aleksandra Alf, Julia Kumor, Maja Kowalska, Anna Stachurska

 

Klasa VIa:

Karolina Powałek, Karolina Sideł, Aleksandra Łukawska, Amelia Sarek, Emilia Łosak

Zuzanna Tarłowska

 

Klasa VIb:

Wiktoria Cedzyńska, Dawid Czaja, Wiktoria Jaroń

 

Klasa VIIa:

Dominika Powałek

 

VIIb:

Adrian Bandura, Żaneta Powałek

 

VIIc:

Oliwia Kozłowska

 

KLASY II – III GIMNAZJALNE.

 

Klasa IIa

Natalia Krzywicka, Anna Kwiatkowska

 

Klasa IIb

Kinga Konat, Weronika Kalarus, Aleksandra Kapela

 

Klasa IIc

Oliwia Boudreau

 

Klasa IId

Aleksandra Dębczyńska, Julia Dziedzic, Bartosz Piróg

 

Klasa IIe

Rozalia Kozub

Klasa IIIa

Aleksandra Parkita

Klasa IIIb

Agnieszka Krzyżanowska, Maria Kozub, Olga Backowska, Julia Świder

 

Klasa IIIc

Dominika Kula

 

Klasa IIId

Ewa Piszczek

 

Klasa IIIe

Renata Kotyniewicz, Wiktor Kotyniewicz, Wiktor Zwierzyński, Natalia Łosak