Bal karnawałowy w przedszkolu

DSC03616

…Zabawa w przedszkolu

wesoła zabawa.

Niech trwa jak najdłużej

wspaniały karnawał…

Dnia 1 lutego 2018 roku odbył się bal karnawałowy. Wzięły w nim udział grupy przedszkolne z Przedszkola Samorządowego w Daleszycach oraz grupy z Punktów Przedszkolnych z Cisowa i Widełek. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną postaci bajkowych. Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu Agencję Artystyczną MAT – ART.

Zanim rozpoczęliśmy bal pan Dyrektor Jan Cedro przywitał wszystkich zgromadzonych tych dużych i tych małych ciepłymi słowami i życzył udanej zabawy. I tak właśnie było! Dzieci wspaniale się bawiły razem ze swoimi paniami i rodzicami. Brały udział w licznych zabawach, konkursach organizowanych przez osoby prowadzące. Podczas krótkiej przerwy wszystkie pociechy udały się na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Pyszne przekąski i słodkości zregenerowały siły i można było się bawić dalej. Jednak czas dobrej zabawy upływał szybko. Kiedy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.

Wspólna zabawa przyniosła dzieciom wiele radości i umożliwiła spędzenie czasu w miłej atmosferze.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów i słodkiego poczęstunku dla dzieci.

Edyta Kraińska

nauczyciel wychowania przedszkolnego

ZSP w Daleszycach