JAK CO ROKU W KARNAWALE WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE

DSC_0541

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. To niezwykły dzień, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. W dniu 05.02.2018r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Daleszycach odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas I-III zorganizowany przez wychowawców klas i sekcję SU. Tego dnia  już od rana w szkole pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy. Muzyka porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka, kaczuszek. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości wszystkim dzieciom, a to było głównym celem tego balu. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Wychowawcy klas I-III

Sekcja Samorządu Uczniowskiego ZSP w Daleszycach