Opłaty

Na opłatę za przedszkole składają się:

Stawka żywieniowa :

– za trzy posiłki : śniadanie, obiad, podwieczorek

– za dwa posiłki śniadanie, obiad

Wysokość stawki żywieniowej ustalana jest na podstawie sporządzonej kalkulacji uwzględniającej normy żywieniowe oraz wysokość cen produktów niezbędnych do przygotowania posiłków.

Przedszkole zapewnia dziecku bezpłatne korzystanie z zajęć w ramach realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego w wymiarze 5 godzin dziennie w godzinach od 8.00 do 13.00. Za świadczenia w zakresie przekraczającym realizację podstawy programowej tj. 5 godzin dziennie opłata wynosi:

do 1 godziny dziennie – w wysokości 1 zł x ilość dni w danym miesiącu
do 2 godzin dziennie – w wysokości 2 zł x ilość dni w danym miesiącu
do 3 godzin dziennie – w wysokości 3 zł x ilość dni w danym miesiącu
do 4 godzin dziennie – w wysokości 4 zł x ilość dni w danym miesiącu
do 5 godzin dziennie – w wysokości 5 zł x ilość dni w danym miesiącu

W przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu stawka żywieniowa oraz opłata miesięczna podlega zwrotowi za każdy dzień absencji dziecka. Warunkiem zwrotu jest zgłoszenie nieobecności do godziny 9.00 rano następnego dnia telefonicznie do sekretariaty szkoły nr 413072057 lub do przedszkola tel 413072059.

Opłaty należy uiścić z góry w terminie do 10-go każdego miesiąca. Jeżeli 10-go wypada w dniu ustawowo wolnym pracy przedszkola, termin wpłaty zostaje ustalony na kolejny dzień roboczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>